مقدمه: همه ما فقط یکبار فرصت زندگی کردن داریم و هر تصمیمی که در زندگی خود میگیریم برایمان تجربه ای به همراه دارد و برای سرعت بخشیدن به کارها و فعالیت هایمان شاید یکی از صحیح ترین تصمیمات بهره گیری از مسیر تجربه دیگران باشد.
به همین منظور تصمیم گرفتیم در حین برگزاری سمپوزیوم جوانان و ثروت آفرینی یه فراخوان بزنیم و از همه جوانان عزیز بخواهیم در یک فیلم سه دقیقه ای یکی از بهترین تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارند بدین ترتیب هم رویداد “بهترین تجربه” را طراحی کردیم که شما میتوانید مواردی که در مسیر شغلیتان و محیط کارتان با آنها مواجه هستید را برای ما بفرستید.
سعی کنین کلیپی که تهیه میکنید حداکثر 3 دقیقه باشه که در برگیرنده جنبه های مختلف تجربه مد نظرتان باشد مثلا اینکه تا چه حد برای دیگران الهام بخش و موثر بوده و ایا اثر اجتماعی داشته یا خیر؟ یا اینکه چقدر بر روی ارتباطات شما و تعاملاتتان با دیگران تاثیر مثبت داشته؟ حتی میتوانید به منابعی که باعث شکل گیری این تجربه شده و دستاوردهایی که برایتان داشته اشاره کنید و یا اینکه از خلاقیت ها و نوآوری هایی که در خلال کسب تجربه خود داشته اید با ما صحبت کنید. حتی ممکن است کارمندی باشید که در محیط کاری خود و در ارتباط با همکاران یا مشتریان خود تجربه خاصی داشتید که فکر میکنید بیان خاطرات آن برای به اشتراک گذاری با دیگران جذاب باشد.
فقط شکل و نحوه ارائه کیلیپ برایمان مهم است سعی کنید با نهایت انرژی صحبت کنید، کیفیت تصویر و مکان تصویر برداری خوب جذاب باشد و از ذوق و سلیقه خود در افزایش جذابیت فیلم نهایت استفاده را بکنید.

با اهداء جوایز نفیس به بهترین تجربه ها 

شرایط ارسال کلیپ

1.در سایت www.ywgs.ir با 90% تخفيف ثبت نام كنيد.
دریافت کد تخفیف:
@jccim

2.خودتون را معرفی کنید(اسم، سن، عنوان کسب و کار، شهر)
3. تجربه خودتون را در سه دقیقه بیان کنید
3.از این طرق ارسال کنید
Ywgs.ir
@ywgs2017

 

 

5 ديدگاه

  1. Some truly wonderful content on this web site , appreciate it for contribution.

  2. CS GO MAC گفت:

    Enjoyed reading through this, very good stuff, thankyou .

  3. Some truly wonderful content on this web site , appreciate it for contribution.

دیدگاه خود را بیان کنید


  • دبیرخانه

    اصفهان، میدان فیض، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان-شورای عالی جوانان